м. Київ +38 (099) 230-70-36
UA    RU
UA | RU
Головна / Наші послуги / Розробка сайту візитки

Створення сайту візитки

Створення сайту візитки – це розробка невеликого повноцінного сайту який складається, як правило, з 10-20 сторінок.

Такий сайт може бути досить інформативним, не дивлячись на просту однорівневу структуру, без вкладених розділів. Для нього ми обов'язково створюємо індивідуальний дизайн, що не шаблон. Сайт такого плану цілком підійде як для тих, хто тільки починає бізнес, так і для тих, у кого просто невеликий обсяг товарів або послуг. Або ж, якщо не потрібно показувати на основному сайті компанії якийсь окремий вид діяльності фірми.

 
Розробка сайту візитки

 

Зазвичай, на сайті візитка розміщуються загальні відомості про компанії, прайс-лист товарів і послуг, контактна інформація з формою зворотного зв'язку і картою проїзду на основі сервісів Google Map. Також, може бути присутнім фотогалерея і стрічка новин.

Сайт візитка обов'язково забезпечується системою управління контентом або CMS (Content Management System) для того, щоб менеджери компанії замовника могли самостійно змінювати на ньому всю текстову інформацію, а також фото- та відеоматеріали.

 

Як ми підходимо до розробки візитки?

Розробка візитка сайту починається з нашого знайомства з бізнесом замовника, аналізу його бізнес цілей, з'ясування всіх питань, що стоять перед проектом. Важливо зрозуміти все до найдрібніших деталей, щоб правильно відобразити всю інформацію в майбутнім проекті.

 
Створення сайту візитки

 

Наступний крок - складання технічного завдання (ТЗ), згідно з яким буде проходити весь процес розробки сайту візитки. Після його затвердження обома сторонами починається власне сам етап розробки.

Термін розробки сайту візитки: 5 - 8 тижнів.

Що отримує замовник у результаті?

1. Основні моменти

Унікальний дизайн
Кожен створений в D.Logic візитка сайт отримує Авторський дизайн від нашого творчого колективу відповідно до побажань замовника. Для кожного проекту ми готуємо до 2 (двох) варіантів дизайну для головної та внутрішньої сторінок і надаємо їх клієнту на вибір.
Адаптивність і кроссбраузерність
Всі наші сайти мають адаптивний дизайн, тобто коректно відображаються на екранах будь-яких розмірів - від маленьких на смартфонах і планшетах, до великих у ноутбуків і моніторів настільних систем. На додаток, код сайту дозволяє йому коректно відображатися у всіх популярних браузерах настільних і мобільних систем - Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer, Safari, тощо.
Система управління контентом (CMS)
Сайт візитка забезпечується зручною системою управління сайтом, щоб користувач міг легко самостійно оновлювати будь-яку інформацію: ціни, тексти, фото- та відеоматеріали.
Початкове наповнення сайту
Здійснюємо початкове наповнення сайту всією необхідною інформацією, обсяг якої узгоджується із замовником.
Розміщення проекту на веб-сервері
Після виконання всіх робіт зі створення сайту візитки, наші фахівці розміщують усі підсумкові матеріали на веб-сервері і налаштовують його роботу.
Навчання роботі з адмінкою сайту
Після розміщення проекту на веб-сервері, ми проводимо навчання замовника роботі з сайтом. Процес навчання зазвичай триває 1-2 години і добре сприймається непідготовленим користувачем.
 
Різноманітність функціоналу сайту візитки

 

2. Функціонал сайту визитки

Стрічка новин
Даний функціонал дозволяє показувати новини компанії на сторінках сайту. Короткий зміст новин може показуватися і на інших сторінка ресурсу.
Статистика відвідувань сайту
За бажанням замовника встановлюємо на сайт систему збору статистики та аналітики Google Analytics і розповідаємо про основні моменти роботи з нею.
Форма зворотного зв'язку
Дозволяє користувачам відправляти повідомлення або запити з приводу тієї чи іншої інформації, яка їх зацікавила.
Фотогалерея
Дозволяє на сайті відображати користувачам набір фотографій в найкращому вигляді.
Карта проїзду
На основі сервісу Google Maps, на сайті може бути розміщена інтерактивна карта проїзду до офісу.
 
Карта проїзду на сайті

 

3. Додатково

Іконки переходів в групи соц. мереж.
Є можливість розміщувати на сайті іконки і віджети груп соціальних мереж (Facebook, Twitter, etc).
Формування Sitemap
Формування XML-карти сайту для створення умов більш повної індексації сторінок сайту пошуковими системами Google, Yandex, тощо.
Зрозумілий URL (ЛЗУ)
Сайт візитка має короткі і зрозумілі внутрішні посилання. Це дозволяє людям і пошуковим машинам розпізнавати зміст сторінок по URL.
Захист адмінки сайту
Доступ до адмінки сайту не має прямих посилань зі сторінок сайту. Це не дозволяє автоматично виявляти її URL аналізаторами коду. Також, використовуються й інші способи, що перешкоджають визначенню типу CMS сайту. Більш того, сама система аутентифікації захищена від систем швидкісного підбору паролів.
Захист і безпека
Всі наші сайти використовують захист бази даних від ін'єкцій, захист від віддаленого запуску, захист від сторонньогу запуску скриптів та інші види захисту.
Кроспостинг
Є можливість публікувати записи з новинної стрічки сайту в акаунтах Facebook, Twitter та ін.
Оптимізація сайту
Внесення на сайт мета-інформації, підбір ключових слів для сайту, оптимізація за ключовими словами.
D.Logic Agency
© 2001-2024. Усі права захищено