м. Київ +38 (099) 230-70-36
UA    RU
UA | RU
Головна / Наші послуги / Створення логотипу

Розробка логотипів для компаній та організацій

Створення логотипу компанії

Логотип відображає суть компанії, ідеї, товару або заходу. Своїм кольоровим і графічним рішенням логотип здатний сформувати образ організації в очах партнерів і споживачів. Саме відмінна функція логотипу дозволяє споживачеві відразу впізнавати виробника товару, не читаючи навіть його опису. З іншого боку, логотип може виступати ще й елементом оформлення товару. А гарантійна й естетична функції якісно розробленого логотипу, підвищує цінність товару.

Логотип створюється за допомогою комбінації шрифтових, колірних і графічних елементів з метою розкрити суть і мету компанії, товару або ідеї. Але важливо пам'ятати, що логотип повинен бути оригінальним, таким, що запам'ятовується і легко впізнаваним. Створення логотипу вимагає творчого підходу й особливого уміння в такому ремеслі.

 
Варіанти створеного логотипу
Декілька варіантів розробленого логотипу
 

Логотип найчастіше складається з деякої графіки та напису. Напис при цьому обігрується шрифтами з певним спотворенням, модифікацією, дробленням і іншими прийомами. Все підпорядковано одній меті - виділитися або донести деяку думку користувачеві. Неважливо, займаєтеся ви будівництвом, надаєте медичні послуги або виготовляєте одяг на замовлення. Без логотипу ви не обійдетеся. Без розробленого логотипу вас не будуть впізнавати.

Терміни створення логотипу в D.Logic

Створення логотипу залежить як від фантазії майстра, так і від фантазії замовника і може займати досить багато часу, перш ніж обидві сторони дійдуть згоди. Це з одного боку. З іншого ж, важливо розробити такий фірмовий логотип, який не нагадував би якийсь з вже існуючих. Дуже важливо, щоб і ви як замовник брали б участі в розробці, підкидаючи ідеї того, щоб вам хотілося б бачити. Тому, розробка логотипу займає чималу кількість часу.

 

1 - Варіант "Старт"
Розробка шрифтового написання і графічних елементів, підбір фірмових кольорів. Ми надаємо 3 (три) варіанти дизайну логотипу. Обраний замовником варіант буде доопрацьовано з урахуванням усіх побажань.

Термін розробки логотипу: 6-10 рабочих днів.

 

Приклад логотипу #1
Приклад логотипу #2

 

2 - Варіант "Стандарт"
Розробка шрифтового написання і графічних елементів, підбір фірмових кольорів. Ми надаємо 5 (пять) варіантів дизайну логотипу. Обраний замовником варіант буде доопрацьовано з урахуванням усіх побажань.

Термін розробки логотипу: 8-12 рабочих днів.

 

(099)230-70-36
Телефонуйте. Відповімо на всі ваші запитання.

 

Створені нами логотипи можна подивитися тут >>>

Чому створити логотип дуже важливо.

Графіка краще, ніж текст
Завдяки дослідженням з'ясувалося, що текст людина запам'ятовує гірше, ніж графічне зображення. Логотип - це як емблема організації, і тому запам'ятовується краще. Красивий логотип запам'ятовується ще й на емоційному рівні. Більш того, вдало створений логотип несе в собі інформацію про вид діяльності організації. Все це підвищує впізнаваність бренду.
Спосіб виділитися серед конкурентів
Логотип допомагає споживачеві швидше знаходити потрібний товар або послугу потрібного йому виробника. Логотип нагадає клієнтам про ваше існування.
Логотип - частина фірмового стилю
Без логотипу фірмовий стиль, все одно, що людина без обличчя. Маломальськи маркетингову компанію неможливо буде провести без логотипу. Не буде впізнаваності.
Логотип – частина бренду
Коли сформована лояльність до вашої продукції, люди шукають її по логотипу і фірмового стилю. Немає логотипу, фірмовий стиль не допоможе. Тому формування фірмового стилю починають, перш за все, з розробки логотипу.
Підвищується ефективність продажів
Коли лояльний вам споживач зустрічає новий для себе товар, що містить ваш логотип, він швидше погодиться придбати саме його, через те, що довіряє вам з попередніх своїм покупок. Хороший логотип - це актив, який підвищить вашу надійність в очах покупця.
Логотип підвищує впізнаваність
У багатьох рекламних матеріалах вас будуть впізнавати саме по логотипу, а потім вже за змістом рекламного повідомлення. Ось чому так важливий логотип.
Різномаїття варіантів логотипу при розробці
Варіації створеного логотипу
Інший приклад варіацій створеного логотипу

 

Розробка логотипів Київ – це часто запит, який зустрічається в пошуку. Він видає багато посилань на компанії та майстрів. Компаній великих і маленьких. Дизайнерів досвідчених і не дуже. Головне, щоб досвід майстра, який вам сподобався, відповідав би сумі, з якої ви готові розлучитися.

Наша студія готова створити для вас логотип, який був би привабливим і розкривав би суть вашої діяльності. Ви можете зателефонувати нам за номером (099)230-70-36 і ми готові обговорити з вами усі питання щодо розробки логотипу. При необхідності, ми готові на особисту зустріч для обговорення всіх нюансів майбутнього проекту.

D.Logic Agency
© 2001-2024. Усі права захищено