м. Київ +38 (099) 230-70-36
UA    RU
UA | RU
Головна / Наші послуги / Створення дизайну сайта

Створення якісного дизайну сайту

Якщо ви зіткнулися з ситуацією, коли потрібно розробити новий індивідуальний (НЕ шаблон) дизайн для свого існуючого або майбутнього сайту і не знаєте як це зробити, ми готові допомогти вам розв'язувати цю проблему.

Швидше за все, ви інтуїтивно розумієте, що шаблонні рішення, які у великій кількості продаються в інтернеті не виділять вас серед ваших конкурентів. Використовуючи шаблонне рішення для свого інтернет ресурсу, ви ризикує зустріти сайт (і не один), який дуже нагадує ваш сайт. А все тому, що той ресурс використовував такий самий шаблон як ви. І таких прикладів в історії "сайтобудування" багато.

 
Створення дизайну сайту

 

Що для нас "Хороший дизайн сайту"?

Це баланс таких елементів, як:

 • приємний і такий, що запам'ятовується, зовнішній вигляд
 • логічний, легкий і зручний функціонал
 • "гра" кольору, форми та стилю
 • і все інше, що викликає тільки позитивні емоції

Можна сказати, що розробити гарний дизайн сайту - це досягти гармонії форми та змісту всіх сторінок інтернет ресурсу. Добре розроблений дизайн сайту завжди привертає цільову аудиторію, утримує увагу і підвищує довіру потенційних клієнтів.

Оригінальний дизайн сайту

Креативний дизайн сайту — прямий шлях до збільшення популярності інтернет ресурсу, його запам'ятовування. А значить, шлях до збільшення продажів або, принаймні, шлях до зростання лояльності користувачів.

В унікальному дизайні втілюються всі побажання і вимоги замовника. Індивідуальний підхід призводить до того, що дизайнерська робота призводить до дуже цікавого поєднанню оригінальних ідей з сучасними технологічними рішеннями, які надає IT-індустрія для веб-майстра.

Тому, довірте роботу зі створення дизайну вашого сайту тільки професіоналам. Ми врахуємо всі ваші побажання, вникнемо в нюанси вашого бізнесу і створимо дизайн, за який вам не потрібно буде хвилюватися.

 
Основні моменти прирозробці дизайну сайту

 

Ми можемо запропонувати такі послуги веб-дизайну

Дизайн Landing page
Для поліпшення конверсії і збільшення ефективності продажів.
Адаптивний дизайн сайту
Такий дизайн створює можливість людині комфортно переглядати сайт не тільки на комп'ютері, а також і на смартфоні або планшеті.
Дизайн корпоративного сайту
Для підвищення впізнаваності компанії чи бренду в інтернеті, формування іміджу та поліпшення лояльності клієнтів.
Редизайн сайту
Важливий для підтримки сучасного іміджу та підвищення лояльності.
Індивідуальний дизайн сайту
Унікальне і стильне рішення для будь-яких компаній, бізнес цілей і технологій
(099)230-70-36
Телефонуйте. Відповімо на всі ваші запитання.

Розробити новий web-дизайн буде хорошим рішенням, якщо вам необхідно:

 • зробити сайт адаптивним під різні пристрої
 • переробити застарілий дизайн сайту
 • виправити невдалий дизайн сайту
 • щоб дизайн відповідав новому напрямку діяльності
 • підвищити конверсію сайту

Дизайн сайту за готовим шаблоном

Не рідко бувають ситуації, як, наприклад, коли немає часу або недостатньо ресурсів на розробку унікального дизайну сайту або є готовий шаблон, який дуже подобається замовнику, і на основі якого потрібно підготувати дизайн майбутнього інтернет проекту. У цьому випадку наш дизайнер бере обраний шаблон або варіант за основу і підганяє його під функціонал вже готового сайту.

При роботі над таким дизайном не забуваємо про такі нюанси, як:

 • зручність навігації
 • розміщення інформації
 • комфортність при сприйнятті інформації
 • відсутність відволікаючих або дратівливих моментів
 • правильне, або вдале поєднання кольору і форми

Розробка в Києві такого дизайну для сайту не буде коштувати дорого, як розробка унікального дизайну. Але навіть в цьому випадку, замовник отримує від нас рішення, що відрізняється від шаблону і має багато оригінальних моментів. Що, по суті, теж буде назватися оригінальним дизайном, хоч і заснованим на шаблоні. У будь-якому випадку, ціна і час має значення.

 
Дизайн сайту по шаблону

 

Етапи розробки web дизайну

1. Підготовка
Разом з вами визначаємо цілі та завдання проекту, для якого власне і буде розроблений дизайн. Також, вивчаємо й аналізуємо сайти конкурентів.
2. Планування
Наші фахівці, виходячи з поставлених цілей і завдань, пропонують оригінальні рішення по структурі, функціоналу, юзабіліті та колірній гамі проекту.
3. Створення макету
На даному етапі йде процес створення дизайну. Розробляється інтуїтивно зрозуміла навігація та її елементи: вид, динаміка, форма і розташування. Виконується оформлення сторінок сайту.
4. Ухвалення робіт замовником
На завершальному етапі замовник оцінює виконану роботу та співвідносить результат до цілей і завдань, які визначалися на етапі #1.
D.Logic Agency
© 2001-2024. Усі права захищено