м. Київ +38 (099) 230-70-36
UA    RU
UA | RU
Головна / Наші послуги / Створення сайту каталогу

Розробка сайту каталогу

Створення сайту каталогу – це ідеальне рішення для будь-якої компанії, прайс-листи якої містять тисячі або десятки тисяч найменувань продукції, що розподілені в десятках або сотень розділах.

Такі електронні каталоги містять в собі повний опис товарів, технічні та будь-які інші характеристики товарів. Якісно створений сайт каталог зі зручною і зрозумілою навігацією, з можливістю здійснювати вибірку або фільтрацію товарів за певним критерієм, прискорить для користувача такого каталогу процес пошуку необхідної інформації.

Також, такий електронний каталог можна забезпечити можливістю здійснювати онлайн продаж обраних з нього товарів, що прискорить розширення клієнтської бази.

 
Приклад створеного сайту каталогу

 

Каталог сайт обов'язково забезпечується нами системою управління контентом або CMS (Content Management System) для того, щоб менеджери компанії замовника могли самостійно змінювати на ньому всю текстову інформацію, ціни, контактні дані, а також фото- та відеоматеріали.

Термін розробки сайту каталогу: 7 - 10 тижнів.

Що отримує замовник у результаті?

1. Основні моменти

Унікальний дизайн
Кожен сайт каталог отримує Авторський дизайн від нашого творчого колективу відповідно до побажань замовника. Для кожного проекту ми готуємо до 2 (двох) варіантів дизайну для головної сторінки, внутрішньої сторінки, вітрини з викладенням товарів, товарної сторінки та надаємо їх клієнту для вибору.
Адаптивність і кроссбраузерність
Кожен інтернет каталог створений в D.Logic має адаптивний дизайн, тобто коректно відображається на екранах різного розміру - від маленьких на смартфонах і планшетах, до великих у ноутбуків і моніторів настільних систем. Більш того, код каталогу дозволяємо йому коректно відображатися у всіх популярних браузерах настільних і мобільних системах - Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer, Safari, тощо.
Система управління контентом (CMS)
Сайт забезпечується зручною Системою управління контентом, щоб користувач міг легко самостійно оновлювати будь-яку інформацію: ціни, тексти, фото- і відеоматеріали.
Початкове наповнення сайту
Здійснюємо початкове наповнення сайту каталогу всією необхідною інформацією, обсяг якої узгоджується з замовником.
Розміщення проекту на веб-сервері
Після виконання всіх робіт по створенню сайту, наші фахівці розміщують всі матеріали каталогу на веб-сервері та налаштовують його роботу.
Навчання роботі з адмінкой каталогу
Після розміщення проекту на веб-сервері, ми проводимо навчання замовника роботі з електронним каталогом. Процес навчання зазвичай триває 1-2 години та добре сприймається непідготовленим користувачем.
 
Розробка адмінки для каталогу

 

2. Функціонал каталогу

Стрічка новин
Даний функціонал дозволяє показувати новини компанії на сторінках сайту. Короткий зміст новин може показуватися на інших сторінка ресурсу.
Каталог товарів або вітрина
Угруповання товарів за категоріями та підкатегоріями, відображення їх у відповідному порядку.
Вибірки і фільтри підбору товару
Даний функціонал дозволяє робити пошук товару або групи товарів, здійснювати вибірку або фільтрацію товарів за певним критерієм, виконувати ранжир при відображенні товарів на вітрині з того чи іншого критерію, структурувати результати вибірки. Міняти тип показу списку товарів.
Ярлик на товарах
Призначення товарам ярлика: новинка, акція, хіт, тощо.
Відгуки на товар
Сервіс дозволяє відвідувачам писати відгуки на товари. Всі відгуки проходять модерацію, перш ніж будуть опубліковані на сайті.
Особистий кабінет (напр., для дилерів)
Можна переглядати список товарів з персональними знижками та цінами, редагувати контактні дані, тощо
Пошук по каталогу
Дає можливість користувачеві здійснювати пошук інформації, розміщеної в інтернет каталозі.
Форма зворотного зв'язку
Дозволяє користувачам відправляти повідомлення або запити з приводу тієї чи іншої інформації, яка їх зацікавила.
Фотогалерея
Дозволяє на сайті відображати користувачам набір фотографій в найкращому вигляді.
Карта проїзду
На основі сервісу Google Maps, на сайті буде розміщена інтерактивна карта проїзду до офісу.
Статистика сайту
За бажанням замовника встановлюємо на сайт систему збору статистики та аналітики Google Analytics і розповідаємо про основні моменти роботи з нею.
 
Різноманітність функціоналу електронного каталогу

 

3. Додатково

Іконки переходів в групи соц. мереж
Є можливість розміщувати на сайті іконки і віджети груп соціальних мереж (Facebook, Twitter, etc).
Формування Sitemap
Формування XML-карти сайту для створення умов більш повної індексації сторінок сайту пошуковими системами Google, Yandex, тощо.
Зрозумілий URL (ЛЗУ)
Кожен сайт каталог має короткі й зрозумілі внутрішні посилання. Це дозволяє людям і пошуковим машинам розпізнавати вміст сторінок по URL.
Захист адмінки інтернет каталогу
Доступ до адмінки сайту каталогу не має прямих посилань зі сторінок ресурсу. Що не дозволяє автоматично виявляти її URL аналізаторами коду. Також, використовуються й інші способи, що перешкоджають визначенню типу CMS сайту. Більш того, сама система аутентифікації захищена від систем швидкісного підбору паролів.
Захист і безпека
Всі наші сайти використовують захист бази даних від ін'єкцій, захист від віддаленого запуску, захист від сторонньогу запуску скриптів та інші види захисту.
Кроспостинг
Є можливість публікувати записи з новинної стрічки сайту в акаунтах Facebook, Twitter, тощо.
Оптимізація каталогу
Внесення на сайт мета-інформації, підбір ключових слів для сайту, оптимізація за ключовими словами.
 
Сайт каталог та структура інформації

 

D.Logic Agency
© 2001-2024. Усі права захищено