м. Київ +38 (099) 230-70-36
UA    RU
UA | RU
Головна / Наші послуги / Підтримка сайтів, супроводження

Супроводження сайтів, підтримка та обслуговування сайтів

Підтримка сайту – це послуга, яка полягає в тому, щоб забезпечити сайту безперебійну роботу і постійний розвиток. Комплексний супровід сайту грунтується на постійному відстеженні працездатності інтернет ресурсу, оперативному усуненні виниклих збоїв, виконання цілого комплексу дій, щоб звести до нуля можливі проблеми в його роботі.

 
Обслуговування сайтів

 

Але це не все. Для сайту може знадобитися внесення змін до функціонала, додавання інших розділів, мов, сервісів, оновлення дизайну, структури та вмісту. А також, роботи по пошуковому просуванню, рекламі (наприклад, Google і соцмережі).

Як можна бачити з вище перерахованого, функціонування веб-ресурсу може супроводжуватися досить великою кількістю різноманітних робіт. Щоб сайт допомагав отримувати дохід і залучати клієнтів, їм потрібно займатися комплексно. Зрозуміло, що комплексна підтримка та супровід сайту може бути різною, але в будь-якому випадку цю роботу краще надати фахівцям своєї справи.

(099)230-70-36
Телефонуйте. Відповімо на всі ваші запитання.

Ми завжди готові забезпечити стабільність і безпеку роботи сайтів наших клієнтів. Виконати, при необхідності, модернізацію сайту, доповнити його іншими сервісами та можливостями. Допомогти із реєстрацією доменного імені та надати послуги хостингу.

Комплекс послуг по підтримці веб-сайтів

Як правило, комплексна підтримка сайту містить в собі такі роботи:

 • наповнення веб-ресурсу інформацією
 • внесення змін до функціоналу сайту
 • внесення змін до дизайну web-сайту
 • усунення збоїв в роботі
 • усунення помилок персоналу при роботі з сайтом
 • написання seo-текстів
 • щомісячна технічна підтримка сайту
 • налаштування корпоративної пошти
 • послуга хостингу
 • придбання доменного ім'я
 • настройка систем безпеки
 • тощо
 
Підтримка сайтів

 

Complex підтримка інтернет сайту особливо підходить для корпоративного порталу, інтернет магазину, сайту каталогу, корпоративного сайту, інтернет ресурсів з розгалуженою структурою і насиченими сервісами. Сюди входять всі основні послуги по наповненню, перероблення, технічного супроводу і виправлення від збоїв та помилок.

75%
Створених нами проектів
перебувають у нас на підтримці

Якщо вам потрібна комплексна підтримка сайту, замовляйте у нас послугу Підтримка сайту. Наші ціни дуже демократичні. У цьому ви можете переконатися, якщо зателефонуєте до нас за (099)230-70-36.

 

Що таке комплексна підтримка сайту?

Підтримка веб-сайту

- це комплекс послуг, який містити такі роботи, як наповнення інформацією, зміна функціоналу інтернет ресурсу, виправлення помилок та збоїв, просування і розвиток.

 

Обслуговування сайту

Студія D.Logic надасть підтримку вашим сайтам в плані адміністрування, верстці, програмування, розвитку і розробці додаткових сервісів, настройки хостингу, налаштування сервера. Це буде особливо логічним, якщо ваш сайт розробляли наші фахівці. В цьому випадку зросте якість і швидкість комплексної підтримки.

 
Підтримка та супроводження сайтів

 

Супровід web сайту

В якому б стані не перебував ваш сайт, ми готові прийняти його на постійний супровід і технічне обслуговування.

 

Комплексна підтримка сайту

- це коли потрібно налаштувати веб сервер, панель управління, допомогти налаштувати корпоративну пошту, налаштувати політики безпеки й доступ до налаштувань сайту, вносити правки на сайт, виправити помилки, усувати збої та постійно піклуватися про розвиток і просування сайту.

 

Професійна підтримка сайту

Професійна підтримка web-сайту - це коли за інтернет ресурсом закріплений окремий майстер або команда фахівців різного профілю, а саме ними можуть бути програміст, верстальник, маркетолог, копірайтер, аналітик, менеджер проекту. Вони і несуть відповідальність за працездатність веб-сайту клієнта.

 
Комплексна підтримка сайту

 

Адміністрування сайту

У нашому розумінні адміністрування веб-сайту - це розробка і впровадження стратегії досягнення сайтом бізнес цілей, як наприклад:

 • зростання конверсії
 • зростання продажів
 • залучення клієнтів

Сюди не входять роботи по наповненню просто новинами. А входять питання з розробки стратегії розвитку сайту, питання його бізнес віддачі. Адміністратором сайту замовника стає з нашого боку менеджер проекту, який працює з програмістами, маркетологами, аналітиками та технічними фахівцями.

 

Підтримка сайту вартість

Вартість підтримки веб-сайту залежить від обсягу робіт та їх складності. Тому, ціна за роботу грунтується на погодинних ставках наших фахівців.

 

Підтримка сайту скільки коштує?

Відповідаючи на таке питання, можна для орієнтиру взяти інтернет-магазин. Якщо вважати, що внутрішнім його наповненням займається співробітник фірми клієнта, а ми будемо виконувати лише ті заходи (всі або деякі), як внутрішня оптимізація, поліпшення юзабіліті сайту, опрацювання нового функціоналу, тощо. То залежно від того наскільки великий такий магазин і які цілі ставить замовник вартість підтримки сайту орієнтовно буде від 10 тис. грн на місяць.

D.Logic Agency
© 2001-2024. Усі права захищено