м. Київ +38 (099) 230-70-36
UA    RU
UA | RU
Головна / Наші послуги / Розробка мобільної версії сайту

Створення мобільної версії сайту

Мобільний сайт

Зараз понад 70% користувачів заходять в інтернет за допомогою мобільного пристрою. Тут треба відразу обумовити, що під терміном «мобільний пристрій» слід вважати смартфони, планшети та будь-які інші гаджети з розміром екрану менше ніж 1000 пікселів. Користувачі з такими гаджетами дивляться відео, грають в ігри, читаю новини, книги, роблять покупки в інтернет магазинах. Очевидно, що створення для такої аудиторії спеціальної мобільної версії сайту, в якому оптимізований дизайн, інтерфейс, функціонал і контент призведе до зростання лояльності такої аудиторії до сайту.

 
Мобільна версія сайту

 

Варіанти мобільної версії сайту

Тут є два підходи та кожен сам для себе вирішує, який обрати.

  • Сайт з адаптивним дизайном. Такий мобільний ресурс, з точки зору коду, повністю ідентичний коду сайту для настільних комп'ютерів. Ідентично все - дизайн, структура і наповнення. По суті, це один і той же сайт, зовнішній вигляд якого буде просто підлаштовуватися (адаптуватися) під відповідний розмір екрану. Треба відзначити, що підтримувати такий сайт набагато простіше, ніж кілька версій сайту, кожна і яких створена спеціально під кожен розмір екрану відповідно (див. Варіант 2 нижче).
  • Окремий мобільний сайт. Для такого сайту створюється унікальний більш спрощений дизайн. Код, як правило, також не ідентичний коду сайту для настільних систем. Версія мобільного сайту часто має іншу структуру навігації. Такі сайти можна переглядати навіть на екранах з шириною менше ніж 250 пікселів.
 
Варіанти мобільної версії

 

Мобільний сайт і його переваги

  • Висока лояльність. Три чверті мобільних користувачів, почавши переглядати сайт, покинуть його відразу ж, в разі якщо інтернет ресурс не адаптований під мобільні пристрої.
  • Більш висока конверсія. Оскільки мобільний користувач не покине ресурс, якщо він адаптований під мобільні девайси й користувач знайшов на такому сайті все, що шукав. Більш того, дослідження показують, що користувачі мобільного пристрою більш платоспроможні.
  • Більш висока позиція в пошуковій видачі. Google давно вже не приховує, що сайти, які не адаптовані під мобільні пристрої, мають набагато гірший рейтинг в пошуковій видачі, ніж ті сайти, які навпаки, адаптовані під мобільні девайси. Як то кажуть, тут додати нічого.

Ціна створення мобільної версії сайту в Києві розраховується індивідуально під кожен проект і залежить від обсягу робіт. Замовити можна прямо зараз за телефоном (099)230-7036. Чи готові відповісти на всі ваші запитання.

 
Переваги мобільних сайтів

 

Що охоплює вартість розробки мобільної версії сайту в Україні

Розробка концепції інтернет ресурсу
На цьому етапі продумується майбутній проект, уточнюється аудиторія сайту, ставляться цілі і завдання.
Створення прототипів
Розробляється дизайн проект сторінок і інтерфейсів мобільного сайту.
Узгодження з замовником прототипів, внесення правок
Програмування мобільної версії
При розробці мобільного сайту здійснюємо повну оптимізацію сайту під мобільні пристрої.
Підключення Системи управління контентом (CMS)
Розміщення проекту на веб-сервері
Після виконання всіх робіт по створенню мобільного сайту, наші фахівці розміщують всі матеріали сайту на веб-сервері та налаштовують його роботу.
Навчання роботі з адмінкой мобільного сайту
Після розміщення проекту на веб-сервері, ми проводимо навчання замовника роботі з сайтом. Процес навчання зазвичай триває 1-2 години та добре сприймається непідготовленим користувачем.
D.Logic Agency
© 2001-2024. Усі права захищено