м. Київ +38 (099) 230-70-36
UA    RU
UA | RU
Головна / Наші послуги / Редизайн сайту

Редизайн сайту

Розробка нового дизайну сайту потрібно, як правило, внаслідок переосмислення цілей роботи сайту, його функціоналу, зміна іміджу і демонстрація того, що компанія намагається йти «в ногу з часом». Буває, що зміна парадигми діяльності фірми також може призводити до зміни дизайну працюючого сайту і перегляду його функціоналу.

Це з одного боку. А з іншого - ніхто не скасовував появу у користувачів нових переваг щодо зручності користування сайтами та їх функціоналом. На дворі вже давно ХХI століття. Як не крути, а тренди постійно змінюються і швидкість цих змін зростає. Те, що ще вчора було модним і красивим, сьогодні може бути вже не цікавим.

 
Редизайн сайту

 

Причини, які часто призводять до вирішення поміняти старий дизайн на новий.

Причин, які приводять до необхідності зробити новий дизайн інтернет ресурсу багато, і назвати їх всі не є можливим. Але основні причини й такі, що часто зустрічаються можна перерахувати, звівши їх до невеликого списку. А саме:

Зовнішній вигляд сайту морально застарів, або банально набрид
Зараз будь-який інтернет ресурс не може ігнорувати сучасні тенденції у візуальному оформленні. Щоб просунути себе в інтернеті та бути впізнаваним, треба тішити своїх відвідувачів новим, красивим і зручним дизайном. Сайт повинен бути зручним і мати хороше візуальне оформлення, давати можливість своєму відвідувачеві швидко знаходити те, що він шукає.

… фото …

Функціонал сайту застарів або не відповідає сучасним трендам
Відвідувач сайту, в ідеалі, повинен мати можливість знаходити потрібну йому інформацію (якщо, звичайно ж, вона є на ресурсі) в один-два кліка. Не більше. І яким би величезним і розгалуженим не був би ресурс, цього неписаного правила бажано дотримуватися.
 
Поганий дизайн потрібно виправляти

 

Змінилася сфера діяльності фірми, організації
Очевидно, що як тільки змінюється ваш бізнес або з'являються нові напрямки діяльності, це відразу ж повинно відбитися на структурі вашого сайту, його функціоналі. Тут працює таке правило, якщо у вас є товар або послуга, але на сайті про нього нічого немає - це означає тільки одне, що у вас немає такого товару або послуги.
Сайт здав позиції у пошукових систем
Щоб ваш сайт не здавав свої позиції в пошуковому рейтингу, треба періодично оновлювати його структуру, змінювати дизайн, використовувати нові тенденції у візуальному оформленні. Без редизайну сайт буде застарівати, не виконуватиме свої основні цілі та завдання, тобто приносити користь. Змінюються технології, виходять нові версії мов програмування, з'являються нові тренди в веб-дизайні. Все це призводить до того, що сайтам потрібна доробка.
 
Якщо сайта погіршилися позиції - це значить, що час робити редизайн

 

Щоб перемагати в цій гонці, компаніям потрібно враховувати тренди та оновлювати свої сайти частіше конкурентів, бути на крок попереду. Ми як професіонали своєї справи займаємося редизайном сайтів з 2001 року. І накопичили в цій справі величезний досвід. Свій досвід ми готові використовувати для ваших завдань. Телефонуйте до нас на (099)230-70-36, м. Київ. Відповімо на всі ваші запитання.

D.Logic Agency
© 2001-2024. Усі права захищено