м. Київ +38 (099) 230-70-36
UA    RU
UA | RU
Головна / Наші послуги / Створення дизайну для інтернет-магазину

Створення дизайну для інтернет магазину

Веб-дизайн інтернет магазину – дуже важливий елемент, якому потрібно приділити не менше уваги, ніж функціоналу. Тенденції в розробці дизайну сучасних інтернет магазинів змістилася в область мінімалізму графіки і мінімуму вишукувань. По суті, на такому сайті все підпорядковано одній меті - проінформувати користувача про товар, варіанти доставки, способах оплати, про гарантії та нюансах повернення товару. Все інше підпорядковане цьому. Це стосується і дизайну електронного магазину.

Адже у користувача, який зайшов на сайт, не можна відвертати його увагу від єдиної мети - купити товар або замовити послугу. Все підпорядковано цьому. Прикрашення не вітається. З іншого боку, кожен власник інтернет магазину хоче зробити свій ресурс популярним і щоб він вигідно відрізнявся від конкурентів.

 
Створення дизайну інтернет магазину

 

Ось тут і є важливим досвід розробника. Наші фахівці, маючи багаторічний досвід розробки дизайну онлайн магазинів, створили не один десяток дизайнів і готові реалізувати всі побажання клієнта. Створити зручний, грамотно розроблений, візуально привабливий дизайн інтерфейсу інтернет магазину, що не переобтяжений надмірними деталями та враховує фірмовий стиль. Реалізуємо всі моменти, аж до найдрібніших нюансів.

Також, наші дизайнери допоможуть розробити ексклюзивний дизайн з нуля, який буде не тільки естетичним, сучасним, але й ефективним.

Термін розробки дизайну інтернет магазину: від 3 тижнів.

При розробці дизайну електронного магазину враховуємо такі моменти

Інформаційна структура проекту
Наш фахівець з розробки інтерфейсів онлайн магазинів визначає, як правильно організувати, упорядкувати та структурувати всю інформацію на сторінках так, щоб користувачеві було легко її як сприймати, так і орієнтуватися в ній. Сюди відносять вибір розмірів поля для кожного товару у вітрині товарів. Зручне розташування різних описів, щоб їх не шукати, а відразу знаходити на сторінці. Розташування ціни та кнопки «Купити». Розташування фотогалерей, різних меню навігації, полів форм, що випадають, підказок, тощо.
 
Основні моменти при розробці дизайну електронного магазину

 

Планування взаємодії
Сюди належать сервіси по взаємодії користувача з сайтом, наприклад корзина для товарів, порівняння, уподобання. Механізми, з допомогою яких відвідувач досягає своїх цілей з мінімальними зусиллями - підказки, форми реєстрації, пояснення, тощо.
Розумна привабливість
У це поняття ми вкладаємо таку думку, що дизайн інтернет магазину повинен бути як стильним, сучасним, гармонійним, так і не заважати людині користуватися сайтом. Таким чином, дружелюбність інтерфейсу сайту до користувача повинна бути й цілком підтримуватися. Що ми з успіхом і робимо у своїй роботі.
(099)230-70-36
Телефонуйте. Відповімо на всі ваші запитання.

Этапы разработки дизайну

Якщо вам потрібно збільшити результативність вашого інтернет ресурсу, ми пропонуємо замовити дизайн інтернет-магазину в Києві (Україна) за вигідною ціною. Кінцева вартість залежить від обсягу робіт та їх складності. У будь-якому випадку, зв'язавшись з нами за номером телефона (див. Вище), ви отримаєте вичерпну консультацію і відповіді на всі ваші запитання.

Етапи виконання робіт:

 • написання технічного завдання (ТЗ)
 • створення дизайн проекту
 • узгодження його з замовником
 • етап внесення правок, якщо такі є
 • верстка макету
 • інтеграція з проектом

Результатом буде індивідуальне рішення, яке відповідає побажанням замовника і цілям інтернет магазину.

 
Розробка дизайну інтернет магазину

 

Можна замовити унікальний дизайн магазину

Ексклюзивний дизайн інтернет магазину гарантовано підвищить запам'ятовуваність онлайн ресурсу, стимулює масове залучення цільової аудиторії, надає елемент солідності та надійності. Розробка зовнішнього вигляду і структури проводиться нами відповідно до основних цілей електронної комерції. А саме:

 • швидке завантаження вітрини та товарних сторінок
 • зручне редагування вмісту кошика
 • легке і комфортне сприйняття всієї текстової інформації (назви, опису і характеристик товару)
 • ціна на видному місці, кнопка "Купити"/"В корзину" також
 • вся сервісна інформація подається на найвидніших місцях
 • ненав'язливо інформувати користувача про акції, спеціальні пропозиції, розпродажах, тощо
 • інші моменти...

Важливо розуміти, що людина за 1-2 хвилини повинен зорієнтуватися в магазині, знайти потрібний товар і зрозуміти - яка на нього ціна, які умови доставки, які типи оплати та гарантії. Якщо покупця щось не влаштовуватиме або дратувати - він покине ресурс і стане покупцем для вашого конкурента.

Тому, довірте роботу зі створення дизайну вашого інтернет-магазину тільки професіоналам. Ми врахуємо всі ваші побажання, вникнемо в нюанси вашого бізнесу і створимо дизайн, за який вам не потрібно буде хвилюватися.

 

Наш телефон: (099)230-70-36.
Телефонуйте. Відповімо на всі запитання.

D.Logic Agency
© 2001-2024. Усі права захищено