м. Київ +38 (099) 230-70-36
UA    RU
UA | RU
Головна / Наші послуги / Створення лендінгу

Розробка Landing Page

Створення landing page – це створення сторінки, на яку потрапляє користувач після того, як клікнув на рекламне оголошення.

Така сторінка призначена для того, щоб стимулювати певну дію користувача. Наприклад, купити що-небудь, підписатися, брати участь в акції та інші дії. На таких сторінках йде певний сюжет, завдяки якому зацікавлений користувач таки робить те, до чого його спонукають. Як мінімум він залишає свої контактні дані. Головне завдання landing page - конвертація такого відвідувача в покупця або клієнта компанії.

 
Створення Landing Page

 

Така сторінка оформляється в фірмовому стилі, для неї формулюються унікальні торгові пропозиції, що дозволить здійснювати через неї більше продажів.

Термін розробки landing page: 2 - 4 тижні.

Що отримує замовник у результаті?

1. Основні моменти

Унікальний дизайн
Кожен створений в D.Logic лендінг отримує Авторський дизайн від нашого творчого колективу відповідно до побажань замовника. Для Landing page промальовується одна сторінка. За бажанням замовника, до неї можуть бути додані ще кілька сторінок.
Адаптивність і кроссбраузерність
Всі наші лендінги мають адаптивний дизайн, тобто коректно відображаються на екранах будь-яких розмірів - від маленьких на смартфонах і планшетах, до великих у ноутбуків і моніторів настільних систем. Більш того, код сайту дозволяє йому коректно відображатися на всіх популярних браузерах настільних і мобільних систем - Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer, Safari, тощо.
Система управління контентом (CMS)
Landing page забезпечується зручною системою управління сайтом, щоб користувач міг легко самостійно оновлювати будь-яку інформацію: ціни, тексти, фото- та відеоматеріали.
Початкове наповнення сторінки
Здійснюємо початкове наповнення сторінки всією необхідною інформацією за погодженням із замовником.
Розміщення проекту на веб-сервері
Після виконання всіх робіт зі створення Landing page, наші фахівці розміщують усі підсумкові матеріали на веб-сервері і налаштовують його роботу.
Навчання роботі з адмінкою сторінки
Після розміщення проекту на веб-сервері, ми проводимо навчання замовника роботі з сайтом. Процес навчання зазвичай триває 1-2 години і добре сприймається непідготовленим користувачем.
 
Підсумок робіт зі створення Лендінгу

 

2. Функціонал landing page

Статистика сторінки
За бажанням замовника на посадкову сторінку ставимо систему збору статистики відвідувань Google Analytics і розповідаємо про основні моменти роботи з нею.
Форма зворотного зв'язку
Дозволяє користувачам відправляти повідомлення або запити з приводу тієї чи іншої інформації, яка їх зацікавила.
Підписка на розсилку
Дозволяє організувати на сторінці підписку на e-mail розсилку.
Фотогалерея
Дозволяє на сайті відображати користувачам набір фотографій в найкращому вигляді.
Замовити зворотній дзвінок
На сторінці розміщується форма для відвідувачів, які хочуть, щоб до них передзвонили.
Карта проїзду
На основі сервісу Google Maps, на Landing page може бути розміщена інтерактивна карта проїзду до офісу.
 
Дизайн функціонала лендингу

 

3. Додатково

Іконки переходів в групи соц. мереж
Є можливість розміщувати на сайті іконки та віджети груп соціальних мереж (Facebook, Twitter, etc).
Формування Sitemap
Формування XML-карти сайту для створення умов більш повної індексації сторінок сайту пошуковими системами Google, Yandex, тощо.
Зрозумілий URL (ЛЗУ)
Створені нами Landing page мають короткі й зрозумілі внутрішні посилання. Це дозволяє людям і пошуковим машинам розпізнавати вміст сторінок по URL.
Захист адмінки сайту
Доступ до адмінки сайту не має прямих посилань зі сторінок сайту. Це не дозволяє автоматично виявляти її URL аналізаторами коду. Також, використовуються й інші способи, що перешкоджають визначенню типу CMS сайту. Більш того, сама система аутентифікації захищена від систем швидкісного підбору паролів.
Захист і безпека
Усі наші сайти використовують захист бази даних від ін'єкцій, захист від віддаленого запуску, захист від сторонньогу запуску скриптів та інші види захисту.
D.Logic Agency
© 2001-2024. Усі права захищено