м. Київ +38 (099) 230-70-36
UA    RU
UA | RU
Головна / Про нас

Про агентство D.Logic

D.Logic - агентство c великим досвідом з розробки рішень у сфері веб-дизайну, електронної комерції, Інтернет баз даних, програмування, SEO-просування. Правильне поєднання креативності, технологій і стратегії надає нам змогу допомогти нашими клієнтам досягати потрібних цілей. Наша команда слідує цінностям професіоналізму, співпраці та постійного розвитку. Ми завжди з ентузіазмом приймаємо нові виклики, незалежно від їх складності.

За свою 23 річну історію, ми виконали понад 300 проектів різної ступені складності: від сайтів візиток на кілька сторінок, до корпоративних сайтів та Інтернет-магазинів. А деяким компаніям допомогли впровадити сучасні рішення для управління бізнес-процесами, налаштувати систему аналізу комерційної інформації та фінансових потоків, побудувати майданчик для комфортної комунікації зі своїми партнерами.

Крім того, агентство D.Logic є правонаступницею відомої в Україні веб-студії AV.Com. Ребрендинг пройшов успішно. І тепер всі зобов'язання перед клієнтами веб-студії AV.Com виконує агентство D.Logic.

Пріорітетом для нас є - якість, сервіс, довіра, дедлайн.

Андрій Тищенко - CEO D.Logic Agency

Андрій Тищенко
CEO & Lead programmer D.Logic Agency

D.Logic Agency
© 2001-2024. Усі права захищено