м. Київ +38 (099) 230-70-36
UA    RU
UA | RU
Головна / Наші послуги / Розробка корпоративного сайту

Створення корпоративного сайту під ключ

Створення корпоративного сайту – це найперший і необхідний крок для будь-якої організації, щоб динамічно розвиватися, задіюючи хоча б мінімальні можливості сучасних IT технологій.

Якісно зроблений корпоративний сайт не тільки інформує відвідувачів про всі аспекти діяльності компанії, але і підвищує довіру відвідувачів до власників такого ресурсу. Інформативний, продуманий і зручний корпоративний сайт актуальний завжди.

 
Створюється адаптивний корпоративний сайт

 

Як ми підходимо до роботи над корпоративним сайтом.

Розробка корпоративного сайту починається з нашого знайомства з бізнесом замовника, аналізу його діяльності для виявлення ключових особливостей, специфіки ринку і розуміння всіх аспектів роботи компанії. Не кожен має досвід такого підходу в роботі. Саме тому в такому питанні, як створення корпоративного сайту, завжди краще звертатися до професіоналів, які мають багаторічний (без перебільшення!) досвід створення таких сайтів. І така команда давно працює в компанії D.logic.

 

Понад 23 років на ринку розробки

 

Далі - складання технічного завдання, згідно з яким буде проходити весь процес розробки корпоративного сайту. Після його затвердження обома сторонами починається власне сам етап розробки.

 
Структура сторінок корпоративного сайту

 

Сайт обов'язково забезпечується системою управління контентом або CMS (Content Management System) для того, щоб менеджери компанії замовника могли самостійно змінювати на ньому будь-яку текстову інформацію, ціни, контактні дані, а також фото- та відеоматеріали.

Термін розробки корпоративного сайту: 5 - 10 тижнів.

Що отримує замовник у результаті?

1. Основні моменти

Унікальний дизайн
Кожен корпоративний сайт отримує авторський дизайн від нашого творчого колективу відповідно до побажань замовника. У кожному проекті ми готуємо до 2 (двох) варіантів дизайну для головної і внутрішньої сторінок і надаємо їх клієнту на вибір.
Початкове наповнення сайту
Здійснюємо початкове наповнення сайту всією необхідною інформацією за погодженням із замовником.
Адаптивність і кроссбраузерність
Всі наші сайти мають адаптивний дизайн, тобто коректно відображаються на екранах будь-яких розмірів - від маленьких на смартфонах і планшетах, до великих у ноутбуків і моніторів настільних систем. На додаток, код сайту дозволяє йому коректно відображатися у всіх популярних браузерах настільних і мобільних систем - Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer, Safari, тощо.
Система управління контентом (CMS)
Корпоративний сайт забезпечується зручною системою управління сайтом, щоб користувач міг легко самостійно оновлювати будь-яку інформацію: ціни, тексти, фото- та відеоматеріали.
Розміщення проекту на веб-сервері
Після виконання всіх робіт зі створення корпоративного сайту, наші фахівці розміщують усі підсумкові матеріали на веб-сервері і налаштовують його роботу.
Навчання роботі з адмінкою сайту
Після розміщення проекту на веб-сервері, ми проводимо навчання замовника роботі з сайтом. Процес навчання зазвичай триває 1-2 години і добре сприймається непідготовленим користувачем.
 
Детальна структура сайту

 

2. Функціонал корпоративного сайту

Стрічка новин
Даний функціонал дозволяє показувати новини компанії на сторінках сайту. Короткий зміст новин може показуватися і на інших сторінка ресурсу.
Статистика відвідувань сайту
За бажанням замовника встановлюємо на сайт систему збору статистики та аналітики Google Analytics і розповідаємо про основні моменти роботи з нею.
Форма зворотного зв'язку
Дозволяє користувачам відправляти повідомлення або запити з приводу тієї чи іншої інформації, яка їх зацікавила.
Пошук по сайту
Надає можливість користувачеві здійснювати пошук інформації в заголовках або в змісті сторінок.
Фотогалерея
Дозволяє на сайті відображати користувачам набір фотографій в найкращому вигляді.
Ротатор слайдів
Дозволяє візуалізувати інтерактивний слайдер зображень. Дуже зручно для подачі в графічному режимі інформації про послуги, напрямках діяльності, товарах і акціях.
Карта проїзду
На основі сервісу Google Maps, на сайті може бути розміщена інтерактивна карта проїзду до офісу.
Модуль відгуків
Дозволяє відвідувачам писати відгуки на сайті. Всі відгуки проходять модерацію, перш ніж будуть опубліковані на сайті.
 
Програмування структури та настройка майбутнього сайту

 

3. Додатково

Іконки переходів в групи соц. мереж
Є можливість розміщувати на сайті іконки і віджети груп соціальних мереж (Facebook, Twitter, etc).
Формування Sitemap
Формування XML-карти сайту для створення умов більш повної індексації сторінок сайту пошуковими системами Google, Yandex, тощо.
Зрозумілий URL (ЛЗУ)
Сайт має короткі і зрозумілі внутрішні посилання. Це дозволяє людям і пошуковим машинам розпізнавати зміст сторінок по URL.
Захист адмінки сайту
Доступ до адмінки сайту не має прямих посилань зі сторінок сайту. Це не дозволяє автоматично виявляти її URL аналізаторами коду. Також, використовуються й інші способи, що перешкоджають визначенню типу CMS сайту. Більш того, сама система аутентифікації захищена від систем швидкісного підбору паролів.
Захист і безпека
Всі наші сайти використовують захист бази даних від ін'єкцій, захист від віддаленого запуску, захист від сторонньогу запуску скриптів та інші види захисту.
Кроспостинг
Є можливість публікувати записи з новинної стрічки сайту в акаунтах Facebook, Twitter та ін.
Оптимізація сайту
Внесення на сайт мета-інформації, підбір ключових слів для сайту, оптимізація за ключовими словами.
D.Logic Agency
© 2001-2024. Усі права захищено