м. Київ +38 (099) 230-70-36
UA    RU
UA | RU
Головна / Наші послуги / Проектування інтерфейсу сайта

Проектування інтерфейсу для сайту та онлайн сервісу

Зручний і привабливий інтерфейс – важливий показник якості сайту. Елементи інтерфейсу повинні бути логічно структуровані та взаємопов'язані. Проектування інтерфейсу потрібно засновувати на законах візуального дизайну, іконографікі й типографіки. Застосовувати сучасні закономірності інформаційної архітектури та основні постулати поведінкової психології людей.

 
Дизайн інтерфейсу сайту

 

А якщо говорити простіше, то головне завдання web інтерфейсів - зробити максимально зручним процес серфінгу по сайту і максимально спростити життя користувачу. При розробці веб інтерфейсів бажано дотримуватися кількох правил:

  • в структурі не використовувати дуже оригінальні пройоми
  • розуміти цілі і поведінкові звички користувачів
  • не вирішувати інтерфейсом сторонніх завдань
  • не ускладнювати надмірно логіку
  • інтерфейс повинен бути виконаний в єдиному стилі.

Грамотна структура і зрозуміла навігація завжди спростить життя користувачу. Відвідувач сайту досягне потрібного для себе результату, витрачаючи мінімум зусиль і не отримуючи роздратування. Зручний сайт привабливий для користувача. Чим швидше людина знаходить для себе потрібну інформацію, тим швидше він може стати потенційним клієнтом.

 
Структура інтерфейсу

 

Особливості розробки інтерфейсу сайту

Інформаційна структура
Спеціаліст з розробки інтерфейсів визначає, як правильно організувати, упорядкувати та структурувати всю інформацію на сторінках так, щоб користувачеві було легко її сприймати й орієнтуватися в ній. Сюди відносять вибір місця розташування меню навігації, місця для ротаторів, фотогалерей, полів форм, підказок що випадають, тощо.
Планування взаємодії
Сюди відносяться послуги з взаємодії користувача з сайтом. Механізми, за допомогою яких відвідувач досягає своїх цілей з мінімальними зусиллями - підказки, форми реєстрації, тощо.
Розумна привабливість
Це означає, що головне завдання інтерфейсу сайту з одного боку, бути стильним і привабливим, а з іншого, не заважати орієнтуватися в ньому людині. Інтерфейс повинен бути візуально привабливим, зручним і виконаний в єдиному стилі.
D.Logic Agency
© 2001-2024. Усі права захищено