(044) 383-20-18
close
 

Зміна дизайну та структури старого сайту.

 
 
 
Головна  /  Техніча підтримка  /  Зміна структури сайту
ua  |  ru

Зміна структури сайту. Редизайн старого сайту.

Коли ваш сайт застарів, то його можна порівняти з потертим заношеними шкіряним пальто. І носити можна, але вигляд вже не той. Хочеться щось новенького. Так і з сайтом. Він працює, справно показує всю необхідну інформацію, але... щось не те.

Ось саме для таких випадків ми і пропонуємо послугу редизайну. Часто буває необхідним зберегти структуру інформації: розділів і підрозділів, але освіжити дизайн, додати деяку додаткову функціональність. Якщо ваш сайт існує 3-5 і більше років, то він однозначно не відповідає потребам сучасності, наприклад, по адаптивності.

За останні роки з'явилися нові технології, нові можливості для сайтів. Не варто ігнорувати їх. Є ситуації, коли потрібно бігти щосили, щоб не відстати. У випадку з сайтом, бажано завжди залишатися в тренді.

Наш більш ніж 15-річний досвід та більше 150 реалізованих проектів дозволить реалізувати будь-які ваші побажання. Всі сучасні "фічі" для сайтів не оминуть вас стороною. Просто зателефонуйте нам на (044)383-20-18, а все інше - вже наша турбота.
 
 
 
 
 
Про нас
Про компанію Наші клієнти
Контакти
м. Київ
(044) 383-20-18
mail [at] dlogic.com.ua