(044) 383-20-18
close
 

Про нас

 
 
 
Головна  /  Про компаниію
ua  |  ru

Про агентство

D.Logic Agency - агентство c великим досвідом по розробці рішень в галузі веб-дизайну, електронної комерції, інтернет баз даних, програмування, SEO-просування тощо. Правильне поєднання креативності, технологій та стратегії дає нам можливість допомогти нашими клієнтам досягати потрібних цілей. Наша команда прихильна цінностям професіоналізму, співробітництва та сталого розвитку. Ми завжди з ентузіазмом приймає нові виклики, незалежно від їх складності.

За свою більш ніж 18 річну історію, ми виконали майже 200 проектів різного ступеня складності. Від сайтів візиток на кілька сторінок, до корпоративних порталів і систем управління бізнес процесами. А деяким компаніям допомогли впровадити сучасні методи управління бізнес інформацією, налаштувати систему аналізу комерційної інформації і фінансових потоків, побудувати майданчик для комфортної комунікації зі своїми партнерами.

Крім того, агентство D.Logic є правонаступницею відомої в Україні веб-студії AV.Com. Ребрендинг пройшов успішно. І тепер всі зобов'язання перед клієнтами веб-студії AV.Com виконує агентство D.Logic.
 
Андрій Тищенко - CEO D.Logic Agency

Андрій Тищенко
CEO та провідний програміст D.Logic Agency

 
 
 
 
Про нас
Про компанію Наші клієнти
Контакти
м. Київ
(044) 383-20-18
mail [at] dlogic.com.ua