(044) 383-20-18
close
 

Написання технічного завдання на сайт

 
 
 
Головна  /  Розробка сайту  /  Технічне завдання на сайт
ua  |  ru

Складаємо технічне завдання на сайт.

Для створення будь-якого сайту потрібно продумати всі деталі. Завдання, структура та цільова аудиторія - ось наріжні камені будь-якого інтернет проекту. Вони важливі для якості роботи і термінів виконання. Ось чому всі ці пункти треба заздалегідь продумати і зафіксувати на папері, так як саме на них команда розробників буде орієнтуватися в процесі своєї роботи.

Етапи складання технічного завдання

1 - Аналіз бізнесу замовника
В процесі роботи над технічним завданням ми всебічно аналізуємо бізнес клієнта. Вивчаємо його ринок, конкурентів, вивчаємо цільову аудиторію, проводимо брифінг з замовником для з'ясування всіх деталей і отримання відповідей на всі не з'ясовані питання. Визначаємо завдання і цілі майбутнього сайту.
2 – Планування структури сайту
Після того як зрозумілі цілі і завдання проекту, ми розписуємо структуру сторінок, структуру розділів. Визначаємо ключові розділи. Формуємо список елементів сайту.
3 – Складання функціоналу
Визначаємо, який функціонал задіяти для реалізації цілей і бізнес завдань сайту та формуємо його список, а також перелік технологій, який буде задіяний для реалізації всього функціоналу.
4 – Архітектура сторінок
На заключному етапі, знаючи функціонал і структуру сайту, з огляду на завдання і цілі майбутнього проекту, розробляється архітектура сторінок відповідно до правил юзабіліті, проектуються прототипи всіх сторінок.
 
 
 
 
Про нас
Про компанію Наші клієнти
Контакти
м. Київ
(044) 383-20-18
mail [at] dlogic.com.ua