(044) 383-20-18
close
 

Комплексне створення сайту будь-якої складності

 
 
 
Головна  /  Розробка сайту
ua  |  ru

Пропонуємо створення сайту "під ключ"

Наша веб-студія пропонує комплексні, багатофункціональні і швидкі рішення для вашого бізнесу. Сайти які ми створюємо легко модернізувати і доповнювати. В процесі розробки своїх проектів, ми застосовуємо найшвидші та високопродуктивні фреймворки такі як, наприклад, CodeIgniter, Laravel тощо.

Також, для всіх сайтів ми встановлюємо сучасні системи кешування, що дозволяє їм (сайтам) витримувати високі навантаження і демонструвати високу продуктивність. А оптимізація та налаштування серверних скриптів в плані взаємодії їх з сервером бази даних MySQL дозволяє максимально довго утримувати стабільну роботу сайту, та й взагалі високу продуктивність всієї системи в цілому.

Це невеликий сайт з трьох-семи сторінок і підійде, наприклад, для тих, хто має невеликий перелік послуг. Такий сайт містить в собі тільки основну інформацію про приватну особу, фірму або некомерційну організацію, товари або послуги. Може містити в собі контактні та інші дані.
Це мікро-сайт, який, як правило, складається з однієї-трьох сторінок і призначений, щоб змістовно і коротко донести до споживача суть комерційної пропозиції. І найголовніше, спонукати людину зробити певну дію - купити, підписатися, зареєструватися або скачати.
Це вже повноцінний багато функціональний інтернет ресурс компанії. Такий сайт відрізняється унікальним дизайном і передбачає наявність фірмового стилю. Призначений надати зацікавленій особі повну інформацію про поточну діяльність організації, її послуги, товари.
По суті, це сайт який торгує товарами за допомогою мережі інтернет. Складається з набору таких модулів, як наприклад, "Вітрина" з викладенням товару. При цьому весь товар розподілений по розділах і підрозділах. Модуль пошуку товару за назвою та / або опису. Модулі резервування, порівняння, формування замовлення та тощо.
Сайт каталог призначений тільки для інформування користувачів про велику кількість товарів компанії. І не призначений для продажу товарів за допомогою мережі інтернет. Такий ресурс не містить в собі модуль "Кошик" або "Оформити замовлення", але може нести в собі більш складний функціонал з пошуку, фільтрів відбору потрібних товарів.
Як правило ми пропонуємо розробити два види порталів - корпоративний портал і вертикальний портал. Корпоративний портал - як сукупність баз даних підприємства, інформаційних систем та інтерфейсу доступу до неї співробітників і, при необхідності, клієнтів компанії. Доступ до систем і даними такого ресурсу відбувається відповідно до політики прав доступу і не є публічним.
Для створення будь-якого сайту потрібно продумати всі деталі. Завдання, структура та цільова аудиторія - ось наріжні камені будь-якого інтернет проекту. Вони важливі для якості роботи і термінів виконання. Ось чому всі ці пункти треба заздалегідь продумати і зафіксувати на папері, так як саме на них команда розробників буде орієнтуватися в процесі своєї роботи.
Додатково
Якщо ставиться завдання після закінчення розробки сайту почати його SEO розкрутку, має сенс поєднати деякі процеси SEO з розробкою саме структури сайту. Так як це в подальшому зніме якщо не всі, то принаймні частину робіт по внутрішній оптимізації сайту.
Під цим терміном розуміється не тільки гама кольорів та оформлення сайту, але й зручність сайту для користувача. Сайт повинен бути не тільки красивим і стильним (хоча це не завжди обов'язкова вимога), а, також, зручним і комфортним для користувача при роботі з ним. Фірмовий стиль, зручність в роботі з навігацією сайту, то як легко читається текст тощо - все це складові дизайну сайту.
Це ключовий момент при створенні будь-якого сайту. Побудова сторінок, їх архітектура, логіка розділів і підрозділів, зв'язок між сторінками різних розділів, правильна рубрикація тощо - все це елементи правильної структури веб-сайту. А правильна структура сайту - це зручність для користувачів, легкість і повнота індексації пошуковими системами сторінок інтернет ресурсу.
Коли вже є структура сайту, наступним етапом йде розробка UI інтерфейсу сторінок сайту в якості складової дизайну сайту в цілому. Це також дуже важливий момент. Саме на інтерфейс покладають основне завдання забезпечити легкость та зручність для користувача роботі з сайтом.
Якщо компанія в процесі своєї діяльності зіткнулася з необхідністю вести обробку та облік замовлень, клієнтів, мати платформу для взаємодії з клієнтами, наприклад, обмін конфіденційною і комерційною інформацією про новинки, ціни, персональним знижкам, умовам закупівель тощо. Для таких цілей ми пропонуємо розробити зручний сервіс "Особистий кабінет". Зручність і можливості таких сервісів важко переоцінити.
Правильне або наперед задане відображення сторінок сайту на будь-якому екрані будь-якого сучасного пристрою від смартфона до робочого столу, забезпечує адаптивна верстка. Сайт з адаптивною версткою називають адаптивним сайтом. Зараз адаптивні сайти прекрасно враховують усі побажання мобільних користувачів, кількість яких лавиноподібно зросла в останні роки.
Ми завжди готові забезпечити стабільність роботи сайтів наших клієнтів. Виконати, у разі потреби, роботи по модернізації інтернет сайту, доповнити його іншими сервісами і можливостями. Допомогти з реєстрацією доменного ім'я та / або надати послуги хостингу.
 
 
 
 
Про нас
Про компанію Наші клієнти
Контакти
м. Київ
(044) 383-20-18
mail [at] dlogic.com.ua