(044) 383-20-18
close
 

Розробка, створення Landing Page будь-якої складності

 
 
 
Головна  /  Розробка сайту  /  Створити Landing Page
ua  |  ru

Пропонуємо створення Landing Page.

Landing page (цільова сторінка) - це сторінка сайту, на яку потрапляє користувач після того, як клікнув на рекламне оголошення. Така сторінка призначена для того, щоб стимулювати певну дію користувача. Наприклад, купити що-небудь, підписатися, брати участь в акції та інші дії. На таких сторінках йде певний сюжет, завдяки якому зацікавлений користувач таки робить те, до чого його спонукають. Як мінімум він залишає свої контактні дані. Головне завдання лендінгу - конвертація такого відвідувача в клієнта компанії.

Така сторінка розробляється в фірмовому стилі, для неї формулюються унікальні торгові пропозиції, що дозволиє здійснювати через неї більше продажів.

Термін розробки Landing page: 2 - 5 тижнів.

Кожен створений нами Landing Page отримує

Унікальний дизайн
Кожна така сторінка отримує Авторський дизайн від нашого творчого колективу відповідно до побажань замовника. Для Landing page формується одна довга сторінка. За бажанням замовника, до неї можуть бути додані ще кілька сторінок.
Базове наповнення сторінки
Здійснюємо початкове наповнення сторінки всією необхідною інформацією.
Систему управління контентом (CMS)
Кожен такий сайт (сторінка) забезпечується зручною Системою керування вмістом, щоб користувач міг легко самостійно оновлювати будь-яку інформацію: ціни, тексти, фото- і відеоматеріали.
Адаптивність і кросбраузерність
Всі наші сайти маю адаптивний дизайн, тобто коректно відображаються на екранах будь-яких розмірів - від маленьких на смартфонах і планшетах, до великих у ноутбуків і моніторів настільних систем. До того ж, верстка сайтів дозволяємо їм (сайтам) коректно відображатися у всіх популярних браузерах настільних і мобільних систем - Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer, Safari тощо.
Розміщення проекту на веб-сервері
Після виконання всіх робіт по створенню Landin Page, наші фахівці розміщують всі матеріали сайту на веб-сервері і налаштовують його роботу.
Навчання роботі з адмінкою сайта
Після розміщення проекту на веб-сервері, ми проводимо навчання замовника роботі з сайтом. Процес навчання зазвичай триває 1-2 години і добре сприймається непідготовленим користувачем.
 
 
 
 
Про нас
Про компанію Наші клієнти
Контакти
м. Київ
(044) 383-20-18
mail [at] dlogic.com.ua