(044) 383-20-18
close
 

Розробка корпоративного сайту "під ключ"

 
 
 
Головна  /  Розробка сайту  /  Створення корпоративного сайту
ua  |  ru

Пропонуємо створення корпоративного сайту.

Корпоративний сайт - найкраще рішення для будь-якої компанії, яка динамічно розвивається в будь-якій сфері діяльності. Якісно зроблений корпоративний сайт не тільки інформує відвідувачів про всі аспекти діяльності компанії, але і підвищує довіру відвідувачів до власників такого ресурсу. Продуманий, зручний і стильний корпоративний сайт актуальний завжди.

Створення корпоративного сайту починається з нашого знайомства з бізнесом замовника, аналізу його діяльності для виявлення ключових особливостей, специфіки ринку і розуміння всіх аспектів роботи компанії.

Наступний крок - складання технічного завдання, згідно з яким буде проходити весь процес розробки корпоративного веб сайту. Після його затвердження обома сторонами починається власне сам етап розробки. Спочатку готується дизайн-макет головної і внутрішніх сторінок. Після внесення всіх правок в нього і прийняття замовником, починається збірка проекту - програмується каркас проекту і набираються самі сторінки. Потім проводиться тестування сайту на предмет наявності помилок і багів. Після їх усунення готовий проект розгортається на веб-сервері.

Сайт обов'язково забезпечується системою управління контентом або CMS (Content Management System) для того, щоб менеджери компанії замовника могли самостійно змінювати на ньому всю текстову інформацію, ціни, контактні дані, а також фото- та відеоматеріали.

Термін розробки корпоративного сайту: 4 - 8 тижнів.

Кожен створений корпоративний сайт отримує

Унікальний дизайн
Кожен сайт отримує Авторський дизайн від нашого творчого колективу відповідно до побажань замовника. Для кожного проекту ми готуємо до 2 (двох) варіантів дизайну для головної та внутрішньої сторінок і надаємо їх клієнту на вибір.
Початкове наповнення сайту
Виконуємо початкове наповнення сайту всією необхідною інформацією, яке погоджене із замовником.
Система управління контентом (CMS)
Кожен сайт забезпечується зручною Системою управління контентом, щоб користувач міг легко самостійно оновлювати будь-яку інформацію: ціни, тексти, фото- і відеоматеріали.
Адаптивність і кросбраузерність
Всі наші корпоративні сайти маю адаптивний дизайн, тобто коректно відображаються на екранах будь-яких розмірів - від маленьких на смартфонах і планшетах, до великих у ноутбуків і моніторів настільних систем. До того ж, верстка сайтів дозволяємо їм (сайтам) коректно відображатися в усіх популярних браузерах настільних і мобільних систем - Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer, Safari тощо.
Розміщення проекту на веб-сервері
Після виконання всіх робіт по створенню сайту, наші фахівці розміщують всі матеріали сайту на веб-сервері і налаштовують його роботу.
Навчання роботі з адмінкою сайта
Після розміщення проекту на веб-сервері, ми проводимо навчання замовника роботі з сайтом. Процес навчання зазвичай триває 1-2 години і добре сприймається непідготовленим користувачем.
 
 
 
 
Про нас
Про компанію Наші клієнти
Контакти
м. Київ
(044) 383-20-18
mail [at] dlogic.com.ua