(044) 383-20-18
close
 

SEO на етапі розробки сайту

 
 
 
Головна  /  Розрабка сайту  /  SEO на етапі розробки сайту
ua  |  ru

SEO на етапі створення сайтів.

Після закінчення розробки сайту може бути розпочато процес його SEO просування. А якщо так, то має сенс поєднати деякі процеси розкрутки з розробкою структури сайту. Так як це в подальшому зніме якщо не все, а, принаймі, частину робіт по внутрішній оптимізації.

Етапи SEO при розробці сайту

1 - Аналіз бізнесу замовника і аудит
Спочатку ми аналізуємо бізнес клієнта у всіх деталях. Вивчаємо ринок, цільову аудиторію, деякі напрацювання і специфіку. Проводимо SEO аудит конкурентів - лідерів ринку. Аналізуємо їх спосіб просування. Все це потрібно, щоб запропонувати правильне рішення.
2 – Планування структури сайту з урахуванням SEO
На цьому етапі ми збираємо семантику. Це потрібно для розуміння того, які тексти будуть потрібні на сайті в майбутньому. Створюємо карту ключових слів і пов'язуємо її з цілями і структурою майбутнього сайту. Розставляємо пріоритети.
3 – Розподіл семантики
Коли готова карта ключових слів, її розподіляють по сторінках сайту. Наш SEO-фахівець складає технічне завдання до текстів сторінок сайту, SEO-копірайтер їх пише погоджуючи зміст із замовником. Також, SEO-фахівець проводить роботи, аналогічні для внутрішньої оптимізації готового сайту і формує завдання програмістам за структурою, формою URL-ів, посиланнях тощо для нового сайту.
4 – Контроль фахівця
У таких роботах є багато тонкощів в одночасному поєднанні цілей пошукового просування сайту і власне розробки структури і наповнення сайту. Тому, процес контролю таких робіт краще віддавати досвідченим фахівцям.
 
 
 
 
Про нас
Про компанію Наші клієнти
Контакти
м. Київ
(044) 383-20-18
mail [at] dlogic.com.ua