(044) 383-20-18
close
 

Створення якісної структури вашого сайту

 
 
 
Головна  /  Розробка сайту  /  Створити структуру сайту
ua  |  ru

Розробка структури сайту. Що потрібно знати

Побудова сторінок, логіка розділів і підрозділів, архітектура сторінок, зв'язок між сторінками різних розділів, правильна рубрикація тощо - все це елементи структури веб-сайту. А правильна і чітка структура сайту - це зручність для користувачів, легкість і повнота індексації пошуковими системами сторінок інтернет ресурсу.

При розробці структури сторінок сайту треба передбачати такий нюанс, як звичне для користувача розташування елементів на сторінці, таких як меню, форми, заголовки та інше.

А при розробці структури вже сайту - розподіл контенту по розділах, категоріях і підкатегоріях, зручна рубрикація, продумана наскрізна навігація і підпорядкування загальній логіці інтернет ресурсу. Сайт з нетиповими значками та непродуманою структурою буде незручним для користувача. Як кажуть, чим більш звичний та зрозумілий, тим краще.

Можна звичайно виявити оригінальність, але питання зручності не можна ігнорувати. В іншому випадку, відвідувачі будуть досить швидко ретируватися з такого сайту, якщо не приймуть ваші новаторські ідеї.

Етапи розробки структури сайту

1 - Робота з семантикою сайту
Готується семантичне ядро сайту і на її основі формуються категорії, розділи та підрозділи.
2 – Розподіл товарів і послуг
Далі за логікою структури розділів, вирішується питання правильного і повного розподілу товарів і послуг за певними розділами і підрозділами. А якщо це сайт каталог або інтернет-магазин, треба визначити, за якою логікою групувати товари в кожній підкатегорії: за матеріалом, кольором тощо.
3 – Дизайн і база даних
На цьому етапі проектується дизайн сторінок, формується список таблиць і їх структура в базі даних. Визначається рівень роботи сторінок з базою даних для збереження задуманого юзабіліті інтерфейсу, який призначено для користувача.
4 – Посилання та перелінковка
На цьому етапі налаштовуються перехресні посилання всередині сайту. Тут важливо, щоб випадково не з'явилися "тупикові" посилання, коли користувач не розуміє "куди він потрапив" перейшовши за таким посиланням.
 
 
 
 
Про нас
Про компанію Наші клієнти
Контакти
м. Київ
(044) 383-20-18
mail [at] dlogic.com.ua