(044) 383-20-18
close
 

Створення сайту візитки будь-якої складності (Київ)

 
 
 
Головна  /  Розробка сайту  /  Візитка сайт
ua  |  ru

Пропонуємо створення сайту візитки.

Сайт візитка - це невеликий повноцінний сайт, що складається, як правило, з 2-5 сторінок. Але він досить інформативний. У такого сайту проста однорівнева структура, без підрозділів. Дизайн індивідуальний, не шаблон. Цілком підійде як для тих, хто тільки починає бізнес, так і для тих, у кого просто невеликий обсяг товарів чи послуг.

Зазвичай, на сайтах візитка розміщуються загальні відомості про компанію, прайс-лист товарів і послуг, контактна інформація з формою зворотного зв'язку і картою під'їзду на основі сервісів Google Map чи Яндекс. Також, може бути присутнім фото галерея і стрічка новин.

Такий сайт обов'язково забезпечується системою управління контентом або CMS (Content Management System) для того, щоб менеджери компанії замовника могли самостійно змінювати на ньому всю текстову інформацію, ціни, контактні дані, а також фото- та відеоматеріали.

Термін розробки сайту: 3 - 5 тижнів.
Вартість створення сайту візитки: от 350 USD

Кожен створений нами сайт візитка отримує

Унікальний дизайн
Кожен сайт отримує Авторський дизайн від нашого творчого колективу відповідно до побажань замовника. Для кожного проекту ми готуємо до 2 (двох) варіантів дизайну для головної та внутрішньої сторінок і надаємо їх клієнту на вибір.
Наповнення сайту
Здійснюємо початкове наповнення сайту всією необхідною інформацією за погодженням із замовником.
Систему управління контентом (CMS)
Кожен сайт забезпечується зручною Системою управління сайтом, щоб користувач міг легко самостійно оновлювати будь-яку інформацію: ціни, тексти, фото- і відеоматеріали.
Адаптивність і кросбраузерність
Всі наші сайти маю адаптивний дизайн, тобто коректно відображаються на екранах будь-яких розмірів - від маленьких на смартфонах і планшетах, до великих у ноутбуків і моніторів настільних систем. До того ж, верстка сайтів дозволяємо їм (сайтам) коректно відображатися в усіх популярних браузерах настільних і мобільних систем - Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer, Safari тощо.
Розміщення проекту на веб-сервері
Після виконання всіх робіт по створенню сайту, наші фахівці розміщують всі матеріали сайту на веб-сервері і налаштовують його роботу.
Навчання роботі з адмінкою сайта
Після розміщення проекту на веб-сервері, ми проводимо навчання замовника роботі з сайтом. Процес навчання зазвичай триває 1-2 години і добре сприймається непідготовленим користувачем.
 
 
 
 
Про нас
Про компанію Наші клієнти
Контакти
м. Київ
(044) 383-20-18
mail [at] dlogic.com.ua