(044) 383-20-18
close
 

Створення сайту каталогу, каталогу товарів "під ключ"

 
 
 
Головна  /  Розробка сайту  /  Створити сайт каталог
ua  |  ru

Створення сайту каталогу. Деякі нюанси.

Сайт каталог - ідеальне рішення для будь-якої компанії, прайс-листи у яких містять тисячі або десятки тисяч найменувань продукції в десятках або сотнях розділах. Тобто, у такій компанії повний прайс-лист товарів і послуг має десятки, а то і сотні друкованих сторінок.

Якісно створений сайт каталог із зручною і зрозумілою навігацією, з можливістю здійснювати вибірку або фільтрацію товарів за певним критерієм, викличе тільки подяку від потенційного клієнта, який зайшов на такий інтернет ресурс.

Каталог сайт обов'язково забезпечується системою управління контентом або CMS (Content Management System) для того, щоб менеджери компанії замовника могли самостійно змінювати на ньому всю текстову інформацію, ціни, контактні дані, а також фото- та відеоматеріали.

Термін розробки сайту каталога: 5 - 8 тижнів.

Кожен створений сайт каталог отримує

Унікальний дизайн
Кожен сайт каталог отримує Авторський дизайн від нашого творчого колективу відповідно до побажань замовника. Для кожного проекту ми готуємо до 2 (двох) варіантів дизайну для головної сторінки, внутрішньої сторінки, вітрини з викладенням товарів, товарної сторінки і надаємо їх клієнту для вибору.
Початкове наповнення сайту
Виконуємо початкове наповнення сайту всією необхідною інформацією, яке погоджене із замовником.
Система управління контентом (CMS)
Кожен сайт забезпечується зручною Системою управління контентом, щоб користувач міг легко самостійно оновлювати будь-яку інформацію: ціни, тексти, фото- і відеоматеріали.
Адаптивність і кросбраузерність
Всі наші сайти каталоги мають адаптивний дизайн, тобто коректно відображаються на екранах будь-яких розмірів - від маленьких на смартфонах і планшетах, до великих у ноутбуків і моніторів настільних систем. До того ж, верстка сайтів дозволяємо їм (сайтам) коректно відображатися у всіх популярних браузерах настільних і мобільних систем - Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer, Safari тощо.
Розміщення проекту на веб-сервері
Після виконання всіх робіт по створенню сайта каталога, наші фахівці розміщують всі матеріали сайту на веб-сервері і налаштовують його роботу.
Навчання роботі з адмінкою сайта
Після розміщення проекту на веб-сервері, ми проводимо навчання замовника роботі з сайтом. Процес навчання зазвичай триває 1-2 години і добре сприймається непідготовленим користувачем.
 
 
 
 
Про нас
Про компанію Наші клієнти
Контакти
м. Київ
(044) 383-20-18
mail [at] dlogic.com.ua