(044) 383-20-18
close
 

Створимо логотип для вашої організації

 
 
 
Головна  /  Фірмовий стиль  /  Розробка логотипу
ua  |  ru

Розробка логотипу компанії.

Логотип відображає суть компанії, ідеї, товару або заходу. Своїм кольорним і графічним рішенням логотип здатний сформувати образ організації в очах партнерів та споживачів. Саме відмінна функція логотипу дозволяє споживачеві відразу впізнавати виробника товару, навіть не читаючи його опису. З іншого боку, логотип може виступати ще й елементом оформлення товару. А гарантійна та естетична функції якісно розробленого логотипу підвищує цінність товару.

Логотип створюється за допомогою комбінації шрифтових, колірних і графічних елементів з метою розкрити суть і мету компанії, товару або ідеї. Але важливо пам'ятати, що логотип повинен бути оригінальним, таким, що запам'ятовується і легко впізнаваним.

Терміни і вартість створення логотипу:

1 - Варіант "Старт"
Розробка шрифтового написання і графічних елементів, підбір фірмових кольорів. Ми надаємо три варіанта концепції дизайна логотипу. Обраний замовником варіант буде доопрацьовано з урахуванням усіх побажань.

Термін розробки 7-10 робочих днів. Вартість 180 USD. Оплата в гривнях по курсу НБУ.
2 - Варіант "Стандарт"
Розробка шрифтового написання і графічних елементів, підбір фірмових кольорів. Мы надаємо п'ять варіантів концепції дизайна логотипу. Обраний замовником варіант буде доопрацьовано з урахуванням усіх побажань.

Термін розробки 7-10 робочих дній. Вартість 230 USD. Оплата в гривнах по курсу НБУ.
 
На всі виниклі запитання по створенню логотипу для вашої організації, ідеї, івенту, тощо ми готові відповісти, у разі якщо ви зателефонуєте нам за номером (044)383-2018
 
 
 
 
 
Про нас
Про компанію Наші клієнти
Контакти
м. Київ
(044) 383-20-18
mail [at] dlogic.com.ua