(044) 383-20-18
close
 

Створимо сучасний інтерфейс для сайту

 
 
 
Головна  /  Розробка сайту  /  Проектування інтерфейсів
ua  |  ru

Створення якісного інтерфейсу сайту

Зручний і привабливий інтерфейс - важливий показник якості сайту. Елементи інтерфейсу повинні бути логічно структуровані і взаємопов'язані. Проектування інтерфейсу потрібно засновувати на законах візуального дизайну, іконографікі і типографіки. Застосовувати сучасні закономірності інформаційної архітектури та основні постулати поведінкової психології людей.

А якщо говорити простіше, то головне завдання web інтерфейсів - зробити максимально зручним процес серфінгу по сайту і максимально спростити життя користувачу. При розробці інтерфейсів треба дотримуватися кількох правил:

  • в структурі не сильно оригінальничати
  • розуміти цілі і поведінкові звички користувачів
  • не вирішувати інтерфейсом сторонніх завдань
  • не ускладнювати надмірно логіку
  • інтерфейс повинен бити виконаний в єдиному стилі

Правильна структура і зрозуміла навігація завжди спростить життя користувачу. Відвідувач сайту досягне потрібного для себе результату, витрачаючи мінімум зусиль і без роздратування. Зручний сайт - дуже привабливий для користувача. Чим швидше людина знаходить для себе потрібну інформацію, тим швидше він може стати потенційним клієнтом.

Особливості розробки інтерфейсу сайту

Інформаційна структура
Спеціаліст з розробки інтерфейсів визначає, як правильно організувати, упорядкувати і структурувати всю інформацію на сторінках так, щоб користувачеві було легко її сприймати і орієнтуватися в ній. Сюди відносять вибір місця розташування меню навігації, місця для ротаторів, фотогалерей, полів форм, різних підказок тощо.
Планування взаємодії
Сюди відносяться сервіси для взаємодії користувача з сайтом. Механізми, за допомогою яких відвідувач досягає своїх цілей з мінімальними зусиллями - підказки, форми реєстрації тощо.
Розумна привабливість
Це означає, що головне завдання інтерфейсу сайту з одного боку, бути стильним і привабливим, а з іншого, не заважати орієнтуватися в ньому людині. Інтерфейс повинен бути візуально привабливим, зручним і виконаний в єдиному стилі.
 
 
 
 
Про нас
Про компанію Наші клієнти
Контакти
м. Київ
(044) 383-20-18
mail [at] dlogic.com.ua