(044) 383-20-18
close
 

Створимо гарний дизайн для вашого сайту

 
 
 
Головна  /  Розробка сайту  /  Розробити дизайн сайту
ua  |  ru

Розробка дизайну сайта.

Сайт повинен бути не тільки красивим і стильним, а й зручним і комфортним при роботі з ним. Зручний, гармонійний, візуально привабливий користувальницький інтерфейс, що враховує фірмовий стиль - найважливіший показник якості створеного сайту. Зрозуміла й логічна структура навігації покращує функціональність сайту і приваблює відвідувачів.

Головне завдання web інтерфейсів - зробити максимально зручним процес серфінгу по сайту, максимально спростити життя користувачу. Навігація повинна бути такою, щоб відвідувач сайту за мінімальний час - в один-два кліка, потрапляв на потрібну сторінку. Для цього елементи оформлення і навігації повинні бути правильно спроектовані і розставлені.

Правильно створений, призначений для користувача інтерфейс, несе в собі також логічну настройку інструментів та сервісів, які надає сайт: форми замовлень, пошук по товарах, різні підказки і повідомлення тощо.

Особливості розробки інтерфейсів

Інформаційна структура
Спеціаліст з розробки інтерфейсів визначає, як правильно організувати, упорядкувати і структурувати всю інформацію на сторінках так, щоб користувачеві було легко її сприймати і орієнтуватися в ній. Сюди відносять вибір місця для ротаторів фотогалерей, місця розташування меню навігації, полів форм, підказок, що випадають тощо.
Планування взаємодії
Сюди відносяться сервіси щодо взаємодії користувача з сайтом. Механізми, за допомогою яких відвідувач досягає своїх цілей з мінімальними зусиллями - підказки, форми реєстрації тощо.
Розумна привабливість
Це означає, що головне завдання дизайну сайту з одного боку бути стильним і привабливим, а з іншого, не заважати людині орієнтуватися в ньому. Загальна дружелюбність інтерфейсів сайту до користувача повинна завжди підтримуватися і впроваджуватися.
 
 
 
 
Про нас
Про компанію Наші клієнти
Контакти
м. Київ
(044) 383-20-18
mail [at] dlogic.com.ua