(044) 383-20-18
close
 

Якісна розкрутка, пошукове просування сайтів (SEO)

 
 
 
Головна  /  Розкрутка сайту
ua  |  ru

Пошукове просування сайту (SEO)

Студія D.Logic пропонує весь спектр робіт по пошуковому просуванню сайтів і виведення їх в топ пошукової видачі. Якщо ваш сайт не знаходиться в топі або знаходиться далеко внизу, це свідчить про наявність ряду проблем. Їх потрібно просто знайти і усунути. Тут дуже важливо розуміти, що в інтернеті десятки тисяч веб ресурсів тієї ж тематики, що і ваш сайт. Багато з них просуваються досвідченими фахівцями оптимізаторами. Якщо ви не фахівець в SEO просуванні, вам їх не наздогнати. Ось чому краще звернутися до нас, як фахівцям в цій справі. Повірте, будь-який сайт можна вивести в топ, важливо тільки робити правильні кроки.

Швидкий результат - це не про SEO розкрутку сайту. Перші істотні результати з'являться тільки через 3-6 місяців. Всі роботи проводяться скрупульозно, виважено і за чітким планом. Коли ваш сайт вийде в топ пошукової видачі, всі інвестиції в розкрутку окупляться сповна, так як ваш веб ресурс отримає просто величезний трафік. І цей трафік буде цільовим.

Комплексне пошукове просування сайту в D.Logic включає в себе ряд робіт:

  • комплексний аудит сайту
  • аудит конкурентів
  • аналіз юзабіліті
  • складання семантичного ядра
  • внутрішня оптимізація сайту
  • зовнішня оптимізація сайту

Роботи по кожному з цих пунктів - складна багатостороння робота. Частина її взагалі не має шаблонних рішень. Кожен проект вимагає індивідуального підходу. Тому, неважливо розкручуєте ви сайт для малого бізнесу або інтернет-магазин, вам потрібні досвідчені фахівці, які добре розуміють, що і коли треба робити.

Етапи пошукового просування

Комплексний аудит сайту
Проводиться повний, детальний аналіз ресурсу на предмет відповідності вимогам пошукових систем. Виявлення проблем і помилок, які призводять до зниження рейтингу веб-ресурсу в пошуковій видачі пошукової системи. Комплексний аудит включає в себе технічний аудит, контентний аналіз, аудит юзабіліті, аудит кількості посилань на сайт і аналіз конкурентів.
Аудит конкурентів
Ця процедура дає порівняльний аналіз вашого ресурсу з сайтами лідерами, що знаходяться в топі пошукових запитів. Підсумком даної роботи буде список слабких і сильних сторін конкурентного сайту, аналіз структури, кількість посилань та їх динаміка, структура контенту і попередні висновки.
Аналіз юзабіліті сайту
Цей аналіз в принципі є складовою комплексного аудиту. Призначений для розуміння того, наскільки зручно користувачеві знаходиться на уже згадуваному сайті. Сюди входить оцінка текстового наповнення, навігації, логіки функціоналу, дизайну ресурсу і інші критерії. Чим зручніший сайт, тим краще для просування.
Складання семантики або підбір запитів
На цьому етапі виконується складання списку груп ключових слів, їх словосполучень і морфологічних форм для найбільш повної характеристики виду діяльності, товару або послуги, який пропонує сайт.
Внутрішня оптимізація сайту
Проводиться оптимізація контенту сторінок сайту, тегів, мета-тегів, внутрішньої перелінковки, видалення дублів сторінок. Все це готує сайт для зовнішньої оптимізації і допомагає саме по собі просуванню його в пошукових системах.
Зовнішня оптимізація веб ресурсу
Робота над збільшенням кількості якісних зовнішніх посилань. Іншими словами - нарощування посилань на свій сайт з інших ресурсів. Чим якісніші посилання, тим це краще для просування.
 
 
 
 
Про нас
Про компанію Наші клієнти
Контакти
м. Київ
(044) 383-20-18
mail [at] dlogic.com.ua