(044) 383-20-18
close
 

Створення корпоративного порталу будь-якої складності

 
 
 
Головна  /  Розробка сайту  /  Створити корпоративний портал
ua  |  ru

Розробка корпоративного порталу. Деякі тонкощі.

Корпоративний портал - це сукупність баз даних підприємства, інформаційних систем та інтерфейсу доступу до неї співробітників і, при необхідності, клієнтів компанії. Доступ до систем та даним такого ресурсу відбувається відповідно до політики прав доступу і, як правило, не є публічним.

Корпоративний портал впроваджується для тих компаній, у яких є велика кількість різного корпоративного контенту. Щоб ефективно використовувати його, для кожного співробітника створюється персональний кабінет, за допомогою якого він може взаємодіяти з усіма корпоративними додатками і сховищами інформації в різних базах даних.

Заходячи в свій персональний кабінет після процесу аутентифікації, користувач відразу бачить, наприклад, всі корпоративні новини, персональні завдання на сьогодні, звіти з продажу з CRM, списки нових замовлень і статуси (в реальному часі) старих замовлень з ERP, неоплачені рахунки, стан документації за договорами тощо. Зрозуміло, що весь функціонал неможливо перерахувати. Він дуже різний.

Термін розробки корпоративного порталу: від 2 місяців.

Загальна інформація

Система управління контентом (CMS)
Кожен корпоративний портал забезпечується зручною Системою управління контентом, щоб користувач міг легко самостійно оновлювати будь-яку інформацію.
Адаптивність і кросбраузерність
Портал має адаптивний дизайн, тобто коректно відображаються на екранах будь-яких розмірів - від маленьких на смартфонах і планшетах, до великих у ноутбуків і моніторів настільних систем. До того ж, верстка дозволяє сторінкам порталу коректно відображатися у всіх популярних браузерах настільних і мобільних систем - Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer, Safari тощо.
Розміщення проекту на веб-сервері
Після виконання всіх робіт по створенню корпоративного порталу, наші фахівці розміщують всі матеріали на веб-сервері або на корпоративному сервері замовника і налаштовують його роботу.
Навчання роботі з адмінкой порталу
Після розміщення проекту на веб-сервері, ми проводимо навчання замовника роботі з порталом. Процес навчання зазвичай триває кілька годин і добре сприймається непідготовленим користувачем.
 
 
 
 
Про нас
Про компанію Наші клієнти
Контакти
м. Київ
(044) 383-20-18
mail [at] dlogic.com.ua