(044) 383-20-18
close
 

Розробимо сучасний фірмовий стиль

 
 
 
Головна  /  Фірмовий стиль
ua  |  ru

Розробка фірмового стилю.

Фірмовий стиль виділяє компанію або фірму, підкреслює її індивідуальність та унікальність серед інших подібних організацій, дозволяє бути впізнаваною на ринку як в очах партнерів, так і в очах споживачів. Завжди виділяє компанію з числа конкурентів.

Розробити фірмовий стиль - означає створити єдиний набір колірних, графічних і шрифтових рішень для забезпечення єдності зовнішнього вигляду рекламних матеріалів, товарів, приміщень, документації, транспорту і т.д. Правильно створений фірмовий стиль відображає надійність, грунтовність організації. А це завжди збільшує довіру до неї як серед її партнерів, так і серед її клієнтів. Збільшує популярність продукції або послуг компанії.

Створення фірмового стилю завдання досить трудомістка, що і відображається в її вартості. Адже за допомогою кольору, шрифтів та графіки треба розкрити внутрішній зміст компанії, її цілі і завдання. Все повинно бути продумано до дрібниць.

Що входить в розробку фірмового стилю:

1 - Розробка логотипу
Послуги з розробки оригінальних логотипів для фірм і організацій в будь-якій сфері діяльності. Завжди надаємо не менше трьох варіантів. Варіант, який обрав замовник, буде доопрацьовано з урахуванням усіх побажань.
2 - Розробка фірмового бланка
У ділових відносинах важливість фірмового бланка ні у кого не викликає сумніву. Кореспонденція на хорошому фірмовому бланку майже завжди буде переглянута. Ми надаємо не менше трьох варіантів дизайну бланка. Обраний замовником варіант буде доопрацьовано з урахуванням усіх побажань.
3 - Дизайн буклету
Розробимо дизайн вашого фірмового буклета. Вартість створення такого буклету залежить від його формату і складності робіт.
4 - Дизайн візитки
Якісна візитна карта - це незмінний атрибут іміджу будь-якої організації. Розробимо якісний дизайн для виший візитки. Надаємо не менше трьох варіантів дизайну візитки. Обраний замовником варіант буде доопрацьовано з урахуванням усіх побажань.
5 - Дизайн папки
Ділова папка з фірмовим дизайном створює чудове перше враження про компанію. Підкреслить статус компанії, її солідність та успіх. Папка повинна виглядати строго і респектабельно. Ми надаємо не менше трьох варіантів дизайну фірмової папки. Обраний замовником варіант буде доопрацьовано з урахуванням усіх побажань.
6 - Дизайн конверта
Фірмовий конверт виконує представницькі функції та повідомляє про статус відправника ще до перегляду листа. Такі листи відразу ж привертають увагу адресата і не губляться серед іншої кореспонденції. Надаємо не менше трьох варіантів дизайну фірмового конверта. Обраний замовником варіант буде доопрацьовано з урахуванням усіх побажань.
 
 
 
 
Про нас
Про компанію Наші клієнти
Контакти
м. Київ
(044) 383-20-18
mail [at] dlogic.com.ua