(044) 383-20-18
close
 

Аналіз юзабіліті сайту, аудит інтернет ресурсу

 
 
 
Головна  /  Розкрутка сайту  /  Аудит юзабіліті сайтів
ua  |  ru

Навіщо робити аудит юзабіліті сайтів.

Аналіз юзабіліті (usability) входить в комплексний аудит сайту. Він призначений для розуміння того, наскільки зручно користувачеві знаходиться на уже згадуваному сайті. Сюди входить оцінка текстового наповнення, навігації, логіки функціоналу, дизайну ресурсу і інші критерії. Чим зручніший сайт, тим краще для його просування.

Як юзабіліті сайту впливає на його рейтинг

Пошуковий механізм і механізм ранжування сайтів за ключовими словами зараз настільки ускладнилися, що стали враховувати поведінку користувача на сайті. Яким чином? Все дуже просто. Ці механізми ранжирування почали враховувати загальний час, проведений користувачем на сайті, скільки часу витрачається користувачем на перегляд однієї сторінки і скільки в середньому користувач переглядає сторінок за сеанс. Коли, наприклад, через незручності навігації користувачі роздратовано залишають сайт, пошукова машина вважає це за сміттєвий трафік і рейтинг сайту не росте.

Зараз для пошукової сторінки великий сміттєвий трафік на сайт не важливий для рейтингу сайту. Важливий тільки цільовий. Ось чому покращуючи юзабіліті сайту можна підвищити час знаходження користувача, стимулювати його переглянути не одну, а більше сторінок. І тим самим підвищити значимість сайту в очах пошукової машини.

З іншого боку, цікавий і зручний сайт з зрозумілою навігацією значно підвищить шанси перетворити цільового відвідувача в потенційного клієнта. Тому, аудит юзабіліті допоможе визначити слабкі сторони сайту в плані зручності для користувача і вибудувати план дій для їх усунення.

 
 
 
 
Про нас
Про компанію Наші клієнти
Контакти
м. Київ
(044) 383-20-18
mail [at] dlogic.com.ua