(044) 383-20-18
close
 

Професійна верстка адаптивних сайтів

 
 
 
Головна  /  Розробка сайту  /  Адаптивна верстка сайту
ua  |  ru

Професійна адаптивна верстка.

Правильне або наперед задане відображення сторінок сайту на будь-якому екрані будь-якого сучасного пристрою від смартфона до робочого столу забезпечує адаптивна верстка. Сайт з адаптивною версткою називають адаптивним сайтом. Зараз адаптивні сайти прекрасно враховують всі побажання мобільних користувачів, число яких лавиноподібно зросла в останні роки.

Термін адаптивна верстка означає, що одна і та ж сторінка здатна коректно відображатися на екранах з будь-якою роздільною здатністю. Тому що, дизайн сторінки змінюється (адаптується) під будь-який розмір екрана. І, треба зазначити, коректно відображається більшістю сучасних браузерів, як в настільних, так і в мобільних системах.

Етапи виконання верстки сайту

1 - Підготовка та планування
На цьому етапі готується технічне завдання, в якому чітко і послідовно розписані всі вимоги до майбутнього сайту: його функціонал, можливості та зовнішній вигляд. Вимоги по відображенню на мобільних пристроях вважаються обов'язковими. Тому, не виноситься окремим пунктом в ТЗ.
2 - Впровадження
На основі технічного завдання і затвердженого замовником дизайну макетів сторінок майбутнього сайту, починається їх верстка. У своїй роботі ми застосовуємо самі передові технології, такі як HTML5, CSS3, Ajax, JavaScript, PHP, MySQL тощо. Всі сторінки апріорі верстаються із застосуванням техніки адаптивної верстки.
3 - Тестування
Це завершальний етап. Коли проект зверстано, його передають тестувальникам, які перевіряють чи все зроблено відповідно до технічного завдання, чи не має яких-небудь "багів" тощо. Також, ними виконується перевірка на валідність коду та кросбраузерність відображення.
 
 
 
 
Про нас
Про компанію Наші клієнти
Контакти
м. Київ
(044) 383-20-18
mail [at] dlogic.com.ua