(044) 383-20-18
close
 

Складання семантики сайту, семантичне ядро

 
 
 
Головна  /  Розкрутка сайту  /  Семантичне ядро сайту
ua  |  ru

Складаємо семантику для сайтів.

Семантичне ядро (семантика сайту) - перелік груп ключових слів, їх словосполучень і морфологічних форм для найбільш повної характеристики виду діяльності, товару або послуги, який пропонує сайт. Цей перелік ключових слів враховує інформацію з сайту, а також інтереси і бажання користувачів на даний момент взагалі.

Навіщо створювати для сайту семантичне ядро

Складати семантичне ядро потрібно для підвищення видимості сторінок сайту. Пошукові боти Google і Yandex знаходять сторінки вашого сайту, складають семантичне ядро, ранжирують сайт на основі його новизни, значущості, інформативності та популярності. Потім показують знайдені сторінки користувачам в порядку ранжирування. А ще краще, якщо сторінки вашого сайту будуть знаходитися в ТОПі видачі пошукової системи.

Як використовувати семантику сайту

Ключові слова, ключові фрази і їх групи розподіляються по сторінках сайту. На основі цього розподілу будуть писатися SEO-тексти для сторінок, заголовки і виконуватися всі етапи внутрішньої оптимізації сайту.

Треба пам'ятати, що формування семантичного ядра сайту - це лише перша сходинка в пошуковому просуванні. Смислова структура ядра прямо впливає на оптимізацію, наповнення сайту і підбір цільових сторінок. Семантика сайту - це фундамент, від якого безпосередньо залежатиме, чи потрапить сайт в ТОП пошукової видачі чи ні.

Завжди треба пам'ятати, семантичне ядро сайту складають також пошукові машини Google, Yandex та ін. На основі виявлених в ньому ключових слів. Це семантичне ядро порівнюється з еталонним, з точки зору пошукової системи, семантичним ядром на даний момент. Яке, в свою чергу, побудовано на базі семантичного графа, що всебічно характеризує тематику сайту. Це порівняння також впливає на позиції сайту в пошуковій видачі. Ось чому важливо наполегливоформувати перелік ключових слів і розподіляти його по сторінках сайту.

 
 
 
 
Про нас
Про компанію Наші клієнти
Контакти
м. Київ
(044) 383-20-18
mail [at] dlogic.com.ua